Torba - Zaraz Wracam

Hej :)

Na zakupy zawsze zabieram ze sobą torby z materiału lub jeżeli są, to naprawdę duże zakupy, to produkty z koszyka pakuję prosto do kartonu, który jeździ ze mną w bagażniku. Dlaczego tak robię? Po pierwsze nie muszę kupować reklamówek za każdym razem, dodatkowo jest to ekologiczne.
Z czasem jednak torby, jak ubrania się niszczą i nie wytrzymują ciężarów. Właśnie dlatego postanowiłam kupić nową torbę. Padło na Małego Księcia i na Zaraz Wracam - to polska firma, która projektuje i szyje torby w Polsce. Nie wiem, tylko jeszcze czy torbę zatrzymam, czy dam mamie. Jakiś czas temu narzekała, że jasne torby za często trzeba prać... 
.Minusem Zaraz Wracam jest, to że mają mało wzorów. Jednak wysyłka była ekspresowa. Pieniądze przelałam w niedzielę, a przesyłka do odebrania na poczcie była we wtorek.

-----
For shopping always take with me bags of material or if, it's really big shopping, I pack produkts straight from the Shopping Cart to the carton that rides with me in the trunk. Why?Firstly, I do not have to buy bags every time, plus it's ecological. 
 With time, however, the bag is destroyed and can not withstand the weight. That's why I decided to buy a new bag. Fell on the Little Prince and Zaraz Wracam - is a Polish company that designs and sews bags in Poland. I do not know just yet whether the bag will stay, or give my mom. Some time ago she complained that bright color bags for often need to wash ...
The downside Zaraz Wracam is that they have little designs. However, the shipping was fast. I poured the money on Sunday, and the shipment to be picked up at the post office was Tuesday.


 
Paczkę, została uszkodzona w autobusie. Podczas hamowania jakaś pani na mnie poleciała, a paczka oberwała kantem kosza na śmieci. - Pack was damaged in the bus. During braking, some woman flew at me, and the package got hit border trash can.

 Druga strona

 W środku znajduje się mała kieszonka na zasuwak.- In the middle is a small zippered pocket.
 Torba jest pojemna. Weszło do niej pięć książek (jedną zasłania kieszonka), ale na pewno weszła by w poprzek jeszcze szósta. - The bag is roomy. It came to her five books (one covers the pocket), but it certainly came across that even the sixth
 To takie miłe :) It's nice

Udostępnij ten post

9 komentarzy :

 1. Świetny wpis~ a torba idealna!

  OdpowiedzUsuń
 2. swietna torba :) przydałaby mi się taka bo właśnie to jest jedna z rzeczy których posiadam dwie tylko w mojej szafie! a to dziwne jak na kobiete! haha
  pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna torba, uwielbiam Małego Księcia, aczkolwiek cena torby dość wysoka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowna ta torba! Nie dałabym jednak za taką 55zł :c Ta mała kieszonka to zdecydownie coś, czego brakuje większości toreb tego typu, więc zdecydowanie na plus. I oczywiście sam fakt, że cytat i obrazki z Małego Księcia też na duuuuży plus :)

  💦 YOZIZIRA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja kupiłam za trochę mniej - podajże za 38 zł. Trzeba zapolować na promocje

   Usuń
 5. Torba ciekawie wygląda :) Jednak ja takich nie noszę. Obserwuję i pozdrawiam ^^

  OdpowiedzUsuń
 6. NIe wygląda jakoś rewelacyjnie. Nie dla mnie.
  http://screatlieve.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń