#5

Witam Was w 2017 roku!

Jeżeli człowiek jest zapracowany, to ten czas tak szybko ucieka. Przecież nie dawno był początek 2016, a tu już koniec. Człowiek staje się znowu starszy :( Jakie to denerwujące, że jako dziecko chce się szybko dorosnąć, ale jako osoba już pełnoletnia zaczyna się tęsknić za przedszkolem czy podstawówką.
Nareszcie zaczyna przybywać już dnia. Ja chcę już wiosnę! Najbardziej w zimie przeszkadza mi to, że jest zimno i szybko robi się ciemno. Nawet lubię czasami ubrać sweter lub oprzeć się plecami o ciepły grzejnik albo teraz posiedzieć przy choince, która ładnie pachnie (bo jest żywa). Jednak nie ma to, jak ciepłe słoneczko i kwitnące kwiaty.

-------
Hello in 2017!

If a person is busy time as quickly running out. But it not long ago was the beginning of 2016 and here is the end. Humen becomes older again :( annoys me is that as a child he wants to grow up quickly, but as an adult already begins to yearn for kindergarten and a primary school.
 Finally, the day becomes longer. I want spring! In winter the most mind that it is cold and soon it gets dark. Even though I like to wear a sweater or lean back against the warm radiator or now sit by the Christmas tree which smells good (because it is live). However, this is not as warm sunshine and blooming flowers.Udostępnij ten post

6 komentarzy :

 1. Tak samo jak Ty, zdecydowanie wolę jak jest ciepło! :) pozdrawiam i zapraszam do mnie - cattlicious.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. WSZYSTKIEGO DOBREGO NA TEN NOWY ROK! POZDRAWIAM ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie wyglądasz! :D
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ładny sweterek na pewno się sprawdzi na zimnowe dni :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Masz racje ,czas szybko ucieka - uściski :-)

  OdpowiedzUsuń